navis

Dorota Fijuth

Piękna kobieta i utalentowana wokalistka, która w swoich interpretacjach przekazuje emocje, a głosem wyczarowuje nastroje. Laureatka I nagrody Konkursu Piosenki Angielskiej “Sing’N’Say It in English”, absolwentkaWydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Lublinie w klasie Krystyny Prońko. Zasiada w jury konkursów wokalnych. Występuje na lubelskich scenach muzycznych. Prywatnie śpiewa w zespole funkowo-soulowym, którego skład tworzą absolwenci i studenci Wydziału Artystycznego w Lublinie. Obecnie współpracuje z bigbandem Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego, gdzie wykonuje standardy muzyki rozrywkowej.

Michał Iwanek

Pianista – absolwent Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Współpracuje na stałe z wieloma artystami z lubelskiej sceny muzycznej m.in. Marcinem Różyckim, Jolą Sip, Dianą Świder, Jazzduo & Friends, Martą Baum, Marek Tarnowski Quintet i wieloma innymi jako muzyk sesyjny. Ma na koncie liczne koncerty i kontrakty w Polsce i zagranicą m. in. W Szwajcarii, Austrii, Niemczech.

Michał Kowalski

Kontrabasista i gitarzysta basowy. Przygodę z muzyką zaczął w wieku bardzo wcześnie. Zdając do szkoły muzycznej dla żartu wybrał kontrabas, który, obok gitary basowej, pozostał jego głównym instrumentem. Od lat udziela się różnych projektach muzycznych; głównie jazzowych i gospelowych.

Navis Jazz Trio

…to coś innego niż zwykły zespół weselny. To trio jazzowe Warszawa to wypadkowa szerokich zainteresowań muzycznych trojga młodych ludzi, których połączył jazz. Zespół jazzowy na imprezę umili Państwu niejeden wieczór podkreslając zarazem rangę i doniosłość tego wydarzenia. Wyśmienity jazz na imprezę czy zespół jazzowy na event to największe przeboje z repertuaru Elli Fiztgerald, Franka Sinatry, Raya Charlesa, Louise’a Armstronga, Tiny Turner czy Krystyny Prońko usłyszycie Państwo we wspaniałych, nowych aranżacjach. Miejsca gdzie gra nasz zespół weselny to Warszawa, Lublin czy urokliwy Kazimierz Dolny.